Revolver Smith&Wesson Target Champion 586-4 357 Magnum

Revolver Smith&Wesson Target Champion 586-4 357 Magnum

Další obrázky

Popis

Daniel Wesson a Horace Smith zahájili svoji spolupráci v roce 1852 při vývoji opakovací pistole s pákovým mechanismem. 

Pistole vynikala svojí rychlostí, ale firma nedosahovala obchodních úspěchů a tak ji prodali Oliveru Winchestrovi, u kterého Daniel Wesson zůstal pracovat. Princip opakovacího pákového mechanismu poté využíval u svých zbraní Winchester v roce 1866 a které jej poté proslavily. Svoji spolupráci obnovili Smith a Wesson při výrobě revolveru v roce 1856. Jednalo se o malý revolver na nábojnicové střelivo. Svého úspěchu dosáhl na celém světě a firma Smith & Wesson odstartovala svoje obchodní úspěchy. Oba majitelé si byli vědomi toho, že cesta k přední pozici na trhu vede v neustálé inovaci a vytváření nových patentů. Nová konstrukce revolveru vznikla v roce 1869 a model 3 byl v prodeji od roku 1870. Jednalo se o první velkorážný revolver, který si objednala US State  Cavalry  a také Ruská imperiální vláda. Ve věku 65 let Horace Smith z firmy odešel a svůj podíl prodal Danielu Wessonovi, který se tak stal jediným vlastníkem. V roce 1800 byla představena další vývojová řada revolverů. Jedním z nejznámějších revolverů je model 10 nazývaný též Military&Police, který sloužil v ozbrojených složkách téměř celého světa. První revolver na světě v nové ráži 357 Magnum byl představen v roce 1935 a v roce 1955 první pistole na světě pracující ve dvojčinném režimu. V roce 1956 byl představen první revolver v ráži 44 Magnum. Svoji neustálou inovací se i ve 21. století řadí firma Smith&Wesson ke světovým lídrům ve vývoji střelných zbraní.

Revolver Smith&Wesson Model 586 vznikl v 80. letech 20. století společně s modely 581, 681 a 686. Byl konstruován pro ráži 38 Special a poté pro ráži 357 Magnum. Je postaven na rámu velikosti L, který je kombinován s velikostí rukojeti a průměrem válce rámu K. Rám velikosti L vymyslel designér firmy Smith&Wesson Roy Links a brzy nato tyto revolvery slavily obrovské úspěchy na poli trhů služebních a loveckých zbraní a silně je ovlivnily. Revolver Smith&Wesson Model 586 má terčové hledí na rozdíl od modelu 581. Modely 681 a 686 jsou pak v nerezovém provedení. Hlavními charakteristikami revolveru Smith&Wesson Model 586 jsou především jeho namodralý leštěný povrch, štíhlý tvar a prodloužený rám až pod ústí hlavně. Ten silně vlivem své hmotnosti eliminuje zpětný ráz a zdvih zbraně po výstřelu. Také proto byl revolver Smith&Wesson Model 586 ve velké oblibě u svých uživatelů. Výroba revolveru Smith&Wesson Model 586 byla ukončena v 90. letech minulého století a poté v roce 2012 znovu obnovena. Firma zcela jistě dobře věděla proč.

 Tento revolver Smith&Wesson model 586-4 je čtvrtou výrobní variantou. Došlo k úpravě hledí, k úpravě vytahovače a přestalo se vyrábět provedení s osmipalcovou hlavní. Revolver Smith&Wesson 586-4 má výměnnou lištu hledí a terčovou mušku. Tento revolver Smith&Wesson model 586-4 je v provedení Target Champion. Střenky jsou v ergonomickém provedení z materiálu Polywood. Ten vzniká probarvováním dýh, jejich sušením a lepením polyesterovými pryskyřicemi k sobě. Vznikne tak design duhového dřeva s vlastnostmi kompozitu. Délka hlavně je 6 palců. Jedná se opravdu o nádherný model z limitované edice. Revolver Smith&Wesson Model 586-4 Target Champion je ve stavu, jako by včera opustil výrobní linku. Originální obal a návod jsou samozřejmostí.

Prodáno
Naše nabídka je široká. Využijte vyhledávání na našich stránkách.

Číslo zboží: 775


Skladem: 0 kusů

Základní informace

 • Výrobce Smith & Wesson Holding Corp., Springfield, MA, USA
 • Model, vzor Target Champion 586-4
 • Ráže .357 Magnum
 • Hmotnost 1297 g
 • Délka 295 mm
 • Délka hlavně 6"
 • Zásobník válec, 6 ran
 • Stav 1 - nový
 • Povrch 100 %
 • Vývrt zrcadlový
 • Zkušební značka C.I.P. ano, Belgie

Nákup

Tímto objednáváte toto zboží. Objednávky jsou evidovány v příchozím pořadí.

Při převzetí zboží si nezapomeňte přinést příslušné doklady a rozhodnutí. Viz. obchodní podmínky.

Uvádějte prosím také číslo zboží, o které se jedná.

Na další stránce proveďte kontrolu zadaných údajů a odešlete formulář. Pokud tak neučiníte, formulář k nám nedorazí.