Revolver Taurus Model 454 Raging Bull 454 Casull

Revolver Taurus Model 454 Raging Bull 454 Casull

Další obrázky

Popis

Firma Forjas Taurus byla původem výrobce nástrojů. V roce 1941 vyrobila svůj první revolver 38101SO na základě kombinací značek Smith&Wesson, Colt a španělských výrobců. 

Po vstupu na americký trh a po mnoha kapitálových a marketingových krocích, z nichž nejdůležitějším bylo zavedení doživotních oprav, patří společnost Taurus k předním světovým firmám působícím na amerických a světových trzích.

V roce 1998 začala firma Taurus vyrábět nový typ revolveru. Byl postaven na rámu maximální velikosti, podobně jako S&W X rám. Byl určen pro střelivo vysokého výkonu, 44 Magnum a 454 Casull. Brzy se stal jedním z nejoblíbenějších loveckých revolverů v USA. Vyráběl se v černěném, niklovaném nebo nerezovém provedení. Revolver Taurus Model 454 Raging Bull je velmi masívní konstrukce. Rám tohoto zuřícího býka je spojen s ventilovanou lištou mířidel v jeden celek, v němž je uložena hlaveň. Tato hmotnost v přední části zbraně tedy eliminuje zpětný ráz při výstřelu, podobně jako u revolverů S&W řady 586. Dalším tlumícím prvkem je vložení pásu z měkké červené gumy do zadní části rukojeti z tvrdé gumy. Tímto dochází k plynulejšímu předání energie do ruky střelce a střelba se stává příjemnější. Válec revolveru Taurus Model 454 Raging Bull, který je na 5 nábojů, je jištěn systémem Dual Lockup Cylinder. Není však ovládán jednou střední osou jako u revolverů S&W, nýbrž další pojistkou na rámu před válcem, jak známe z revolverů Dan Wesson. Tento systém, přestože jeho nevýhodou je ovládání oběma rukama je však velmi pevný a tím i bezpečný pro tak vysoce výkonné střelivo, jakým je 454 Casull.

Spoušť revolveru Taurus Model 454 Raging Bull má speciální charakteristiku vyznačující se plynulým konstantním tahem s náhlým bodem zlomu. To vše za účelem zvýšení přesnosti střelby. Revolver Taurus Model 454 Casull je samozřejmě vybaven systémem TSS, Taurus Safety System. Tímto systémem se dá zbraň pomocí klíčku a jeho zasunutím do zámku a pootočením v patě kohoutu uzamknout a vyloučit tak její zneužití.

Další výhodou revolveru Taurus Model 454 Raging Bull je přenosový systém BAR, který umožňuje kohoutu jeho úder pouze při plném natažení a eliminuje sklouznutí kohoutu a jeho úder na zápalku při ne zcela plném natažení.

Tento revolver Taurus Model 454 Raging Bull je v provedení z leštěného nerezu se šestipalcovou hlavní a stavitelným hledím. Je v originálním obalu včetně návodu a klíčů. 

Prodáno
Naše nabídka je široká. Využijte vyhledávání na našich stránkách.

Číslo zboží: 774


Skladem: 0 kusů

Základní informace

 • Výrobce Forjas Taurus S.A. Porto Alegre RS Brazil
 • Model, vzor Model 454 Raging Bull
 • Ráže 454 Casull
 • Hmotnost 1593 g
 • Délka 315 mm
 • Délka hlavně 6"
 • Zásobník válec, 5 ran
 • Rok výroby 2002
 • Stav 1
 • Povrch 99 %
 • Vývrt zrcadlový
 • Zkušební značka C.I.P. ano, Německo-Mellrichstadt

Nákup

Tímto objednáváte toto zboží. Objednávky jsou evidovány v příchozím pořadí.

Při převzetí zboží si nezapomeňte přinést příslušné doklady a rozhodnutí. Viz. obchodní podmínky.

Uvádějte prosím také číslo zboží, o které se jedná.

Na další stránce proveďte kontrolu zadaných údajů a odešlete formulář. Pokud tak neučiníte, formulář k nám nedorazí.