Sada 2 revovery Ruger New Model Single-Six Ruger Single-Six 22 LR + 22 WMR

Sada 2 revovery Ruger New Model Single-Six Ruger Single-Six 22 LR + 22 WMR

Další obrázky

Popis

Firma Sturm, Ruger & Company byla založena Wiliamem B.Rugerem a Alexandrem McCormickem Sturmem v roce 1949. 

Společnost měla původně sídlo v malém pronajatém obchodě se stroji ve městě Southport ve státě Conecticut v USA. Těsně před tím, než se Ruger se Sturmem stali společníky, vytvořil Ruger úspěšně doma ve své garáži dvě kopie japonské pistole Nambu, kterou získal od vracejícího se příslušníka Marine Corps na konci druhé světové války. Při návrhu svých prvních automatických pistolí v rážích 22 LR se Ruger inspiroval designem německých pistolí ráže 9mm Luger a amerického Coltu Woodsman. Tyto pistole nesly označení Ruger Standart.  Tyto pistole se staly tak úspěšnými, že odstartovaly vzrůst společnosti Ruger raketovou rychlostí.

V současné době firma Sturm, Ruger&Co. patří na čtvrté místo největších výrobců zbraní v USA. Produkuje pušky samonabíjecí, samočinné i jednoranové, brokovnice, revolvery i pistole.

V roce 1953 byl veřejnosti poprvé představen revolver Ruger Single Six. Jednalo se o malorážkový revolver, který byl určen pro sportovní a rekreační střelbu nebo lov drobné zvěře. Revolver Ruger Single Six pracuje v režimu SA a jeho design se přísně drží tradic firmy Ruger. Rám revolveru je doplněn rukojetí z lehkých slitin. To zvyšuje atraktivitu designu a snižuje hmotnost zbraně. Z revolveru Ruger Single Six lze střílet střelivo 22 Short, 22 LR a po výměně válce střelivo 22 WMR. Vyráběla se různá provedení délek hlavní i mířidel.

V roce 1973 byl představen nový model revolveru. New Model Single Six má vylepšen přenos energie na zápalník systémem BAR, který zároveň plní funkci pádové pojistky. K úderu na zápalník dojde tedy pouze v případě při plně nataženém kohoutu.

Právě tyto dva modely revolverů Ruger Single Six a Ruger New Model Single Six Vám nyní nabízí společnost Panzer. Revolvery jsou v novém stavu, včetně výměnných válců pro ráže 22 WMR. Revolver Ruger Single Six byl vyroben v roce 1966 a má pevná miřidla. Revolver Ruger New Model Single Six byl vyroben přesně o deset let déle, v roce 1976 při příležitosti 200 let od vyhlášení americké nezávislosti na Velké Británii. Toto má vyraženo na hlavni. Má stavitelné hledí a terčovou mušku.

Revolvery Ruger Single Six a New Model Single Six v provedení s hlavněmi o délce 5,5 palce jsou uloženy v dřevěné kazetě. Jejich cena je více než lákavá.

Prodáno
Naše nabídka je široká. Využijte vyhledávání na našich stránkách.

Číslo zboží: 772


Skladem: 0 kusů

Základní informace

 • Výrobce Sturm, Ruger & Company, Incorporated, Southport, Connecticut, USA
 • Model, vzor New Model Single-Six, Model Single-Six
 • Ráže 22 Short, 22 LR, 22 WMR
 • Hmotnost 923 g, 923 g
 • Délka 280 mm, 280 mm
 • Délka hlavně 5,5" , 5,5"
 • Zásobník válec, 6 ran, válec, 6 ran
 • Rok výroby 1976, 1966
 • Stav 1, 1
 • Povrch 99%, 99%
 • Vývrt zrcadlový, zrcadlový
 • Zkušební značka C.I.P. ano, Německo-Ulm, Mellrichstadt

Nákup

Tímto objednáváte toto zboží. Objednávky jsou evidovány v příchozím pořadí.

Při převzetí zboží si nezapomeňte přinést příslušné doklady a rozhodnutí. Viz. obchodní podmínky.

Uvádějte prosím také číslo zboží, o které se jedná.

Na další stránce proveďte kontrolu zadaných údajů a odešlete formulář. Pokud tak neučiníte, formulář k nám nedorazí.