Revolver Rast&Gasser 8 mm Gasser

Revolver Rast&Gasser 8 mm Gasser

Další obrázky

Popis

Tento legendární revolver Rast&Gasser  sloužil ještě ve výzbroji naší prvorepublikové armády do roku 1939. Osmiranný revolver Rast&Gasser byl ve své době špičkou v revolverech. 

Přednosti revolveru Rast&Gasser spočívaly ve velké kapacitě válce, dvojčinnému spoušťovému mechanizmu, snadnosti ovládání, bezpečnosti nabíjení a snadné rozborce a sborce. Revolver Rast&Gasser má plovoucí úderník a při nabíjení se dá pomocí klapky Abadie otáčet stisknutím spouště válcem revolveru, aniž by došlo k výstřelu. Revolver Rast&Gasser má uzavřený rám, z něhož lze snadno vyjmout válec pomocí vysunutelné osy válce. Na té je též uchycen odpružený vytahovač nábojnic. Střenky revolveru Rast&Gasser jsou dřevěné, uchycené k rukojeti, která je opatřena okem pro připevnění zajišťovací šňůry. Jedná se o spolehlivý revolver, který je ozdobou každé sbírky.

Tento revolver Rast&Gasser je ve velmi dobrém technickém stavu.Válec i vývrt jsou lesklé bez větších korozí a nic nebrání jeho bezproblémovému chodu. Střenky jsou nepoškozené, všechny součásti jsou funkční. Povrch je v provedení šedého fosfátu. Revolver je kompletně sčíslovaný. Přejímací značka Wn orel 17 značí rok výroby 1917.

Prodáno
Naše nabídka je široká. Využijte vyhledávání na našich stránkách.

Číslo zboží: 1807


Skladem: 0 kusů

Nákup

Tímto objednáváte toto zboží. Objednávky jsou evidovány v příchozím pořadí.

Při převzetí zboží si nezapomeňte přinést příslušné doklady a rozhodnutí. Viz. obchodní podmínky.

Uvádějte prosím také číslo zboží, o které se jedná.

Na další stránce proveďte kontrolu zadaných údajů a odešlete formulář. Pokud tak neučiníte, formulář k nám nedorazí.