Pistole signální Beretta Signal 1" S

Pistole signální Beretta Signal 1" S

Další obrázky

Popis

Italská zbrojovka Fabbrica Pietro Beretta S.p.A. je jednou z nejstarších evropských zbrojovek. Sídlí v italské kolébce zbrojního průmyslu v Brescii. Kromě celé řady slavných modelů pistolí, samopalů a pušek firma vyráběla také revolvery.

Jedním z modelů zbraní je i signální pistole Beretta Signal 1" S. Tato signální pistole byla vyvinuta pro použití na souši, ale i na moři, proto také k této signální pistoli náleží bohaté příslušenství. Tuto signální pistoli Beretta Signal 1" S lze využít třemi možnými způsoby. Prvním z nich jepoužití jako signální pistole pro výstřel světlic ráže 26,5 mm. Druhým způsobem se stává výstřel světlic ráže 15, nebo 20 mm, za použití redukce, do které se umístí slepý náboj ráže .320. A třetím způsobem je chytání ryb, kdy se na signální pistoli umístí naviják s vlascem, do hlavně se zasune redukce s .320 slepým nábojem a zasune se vystřelovací závaží. Na toto závaží se pevně uchytí rybářský vlasec, který je následným výstřelem nahozen až do vzdálenosti 50 metrů. Jak tedy vidíme, konstruktéři ve firmě Beretta myslí opravdu na všechno.

Hlaveň této signální pistole Beretta Signal 1" S je vyrobena z lehkých slitin. Samotné tělo pistole je z ocelového materiálu s černým lakovaným povrchem. Střenky signální pistole Beretta Signal 1" S jsou z ořechového dřeva a jsou opatřeny strojní rybinovou řezbou. Spušť této signální pistole Beretta Signal 1" S je chráněna proti nechtěnému stlačení lučíkem, který zároveň jistí hlaveň pistole. Odtlačením lučíku dopředu dojde k uvolnění a hlaveň pak lze volně vysunout dopředu. V přední spodní části hlavně se nachází šroub, pod který se upíná naviják s vlascem. Pažba je v dolní části opatřena závěsníkem. Tato signální pistole Beretta Signal 1" S je lahůdkou pro každého. Je nová v originálním obalu.

Prodáno
Naše nabídka je široká. Využijte vyhledávání na našich stránkách.

Číslo zboží: 859


Skladem: 0 kusů

Základní informace

  • Výrobce Pietro Beretta , Gardone V.T., Ialy
  • Model, vzor Signal 1" S
  • Ráže 1" rakety, světlice, (možno i 26,5 mm)
  • Hmotnost 590 g
  • Délka 213 mm
  • Délka hlavně 145 mm
  • Stav nový
  • Povrch nový
  • Vývrt nový
  • Zkušební značka C.I.P. ano, itálie

Nákup

Tímto objednáváte toto zboží. Objednávky jsou evidovány v příchozím pořadí.

Při převzetí zboží si nezapomeňte přinést příslušné doklady a rozhodnutí. Viz. obchodní podmínky.

Uvádějte prosím také číslo zboží, o které se jedná.

Na další stránce proveďte kontrolu zadaných údajů a odešlete formulář. Pokud tak neučiníte, formulář k nám nedorazí.