Browning Practice 150 22 LR

Browning Practice 150 22 LR

Další obrázky

Popis

V roce 1880 John Moses Browning založil zbrojovku J. M. Browning & Bros. a začal brzy spolupracovat s řadou významných zbrojovek, např. s Oliverem Winchestrem.

Pro ni navrhl samonabíjecí brokovnici, která byla ve své době natolik revoluční, že ji konzervativní Winchester odmítl. Později převzali její výrobu firmy Remington a FN. Dále si výrobu jeho zbraní rozdělily zbrojovky FN a Colt a to tak, že Colt měl vyrábět pro severoamerický a britský trh a FN pro evropský trh. Zbrojovka FN mohla své zbraně jeho konstrukce označit Browningovým příjmením. Pro FN a Colt navrhl Browning též řadu samonabíjecích pistolí, z nichž první byla pistole FN-Browning model 1900. Pozdější model 1910 nechvalně proslavil Gavrilo Princip při atentátu na následníka rakousko-uherského trůnu Františka Ferdinanda d'Este. Zřejmě nejznámější pistolí pocházející z Browningovy konstrukční kanceláře je model Colt 1911 Government v  ráži .45 ACP. Z dalších konstrukcí lze zmínit například automatickou pušku BAR (Browning Automatic Rifle) a kulomety ráže .30 a .50 BMG, stejně jako samonabíjecí brokovnice Auto 5. Závěrem jeho tvorby byla samonabíjecí pistole Browning HP, která byla ale vyráběna až po Browningově smrti a i přes své rozšíření nedosáhla oblíbenosti modelu 1911.

Tato závodní pistole Browning Practice 150 byla vyvinuta přesně podle požadavků International Shooting Sport Federation (ISSF) pro závodní střelbu s délkou hlavně 150 mm. Tato pistole konstrukčně vychází z modelu Challenger 2, avšak některé prvky byly zcela přepracovány. Tato sportovní malorážná pistole Browning Practice 150 má pevnou mušku a výškově stavitelné hledí. Hlaveň je pevná, pohybuje se pouze závěr. V přední části pistole Browning Practice 150 se pod hlavní nachází posuvné závaží, které pomáhá redukovat těžiště podle druhu používaných nábojů. Tato pistole Browning Practice 150 je také opatřena vypouštěcí pákou závěru a pojistkou spouště. Tvarovaná rukojeť z ořechového dřeva je určena spíše pro menší ruku, čímž se tato malorážná pistole stává velmi vhodnou zbraní pro výuku mládeže ve sportovní střelbě. Tuto sportovní malorážnou pistoli Browning Practice 150 Vám společnost Panzer s.r.o. nabízí za zvýhodněnou cenu.

11 900 Kč s DPH

nelze uplatnit DPH

Číslo zboží: 750

Skladem: 1 kus

Základní informace

 • Výrobce Browning Arms Company Morgan, Utah & Montreal P.Q., USA
 • Model, vzor Practice 150
 • Ráže 22 LR
 • Hmotnost 1345 g
 • Délka 286 mm
 • Délka hlavně 150 mm
 • Zásobník vyjímatelný schránkový jednořadý na 10 nábojů
 • Stav 1
 • Povrch 98%
 • Vývrt zrcadlový
 • Zkušební značka C.I.P. ano, Francie-St. Ettiene

Nákup

Tímto objednáváte toto zboží. Objednávky jsou evidovány v příchozím pořadí.

Při převzetí zboží si nezapomeňte přinést příslušné doklady a rozhodnutí. Viz. obchodní podmínky.

Uvádějte prosím také číslo zboží, o které se jedná.

Na další stránce proveďte kontrolu zadaných údajů a odešlete formulář. Pokud tak neučiníte, formulář k nám nedorazí.