Pistole Heckler&Koch USP Tactical 45 ACP

Pistole Heckler&Koch USP Tactical 45 ACP

Další obrázky

Popis

Firmu Heckler&Koch založili vroce 1949 Edmund Heckler, Theodor Koch a Alex Seidel na zbytcích firmy Mauser v Oberndorfu. Pistole Heckler&Koch USP (Universale Selbstladepistole) konstruktéra Helmuta Weldleho vznikla v roce 1991. 

Tehdy se firma zaměřila na americké trhy. Byla to civilní kompaktní verze pistole Mk 23 SOCOM, používaná speciálními jednotkami amerického námořnictva Navy Seal. Pistole byla podřízena velice přísným testům.  Pistole USP byla navržena pro ráže 40 S&W, 9 mm Luger a 45 ACP a později i pro ráži 357 SIG.

Pistole USP 45 Tactical v ráži 45 ACP je též používána Bundeswehrem pod označením P8 ale i estonskou, irskou, japonskou, korejskou a malajskou policií. Pistole Heckler&Koch má polymerové tělo, vpředu s USP railem pro uchycení taktického příslušenství a ocelový závěr. Pracuje na principu uzamčeného závěru s krátkým zpětným pohybem hlavně. Ta se uzamyká do výhozného okénka a její zadní horní část má speciálně upravenou geometrii pro spolehlivé uzamykání ve velmi prašném nebo blátivém prostředí. Pistole Heckler&Koch USP Tactical je osazena precizním seřiditelnými hledím. Hlaveň pistole má polygonální vývrt. V přední části je opatřena levotočivým závitem pro uchycení vybraných druhů tlumičů. Dále je v první třetině osazena gumovým O kroužkem z žáruvzdorného materiálu zvyšujícím přesnost střelby. Pistole Heckler&Koch USP Tactical pracuje v režimu SA/DA a její spoušť má stavitelný doraz. Obsahuje nejmodernější pádovou ochranu proti výstřelu, vnější pojistku blokující kohout, která se při pohybu dolů chová jako vypouštěcí páka nataženého kohoutu a je přemístitelná na druhou stranu zbraně. Pod vypouštěcí pákou závěru je v kořenu lučíku umístěna oboustranná vypouštěcí páka zásobníku, který je na 12 nábojů. Rukojeť pistole Heckler&Koch USP Tactical má protiskluzový povrch s moderním designem. V její zadní spodní části je otvor pro připevnění záchytné šňůry.

Pistole Heckler&Koch USP Tactical je vybavena systémem pružin navlečených na vodící tyčce pod hlavní, který snižuje zpětný ráz zbraně o 30 %. Všechny vnější ocelové části pistole Heckler&Koch USP Tactical jsou černě nitridovány, vnitřní kovové části pak mají speciální antikorozní povrchovou úpravu, která též snižuje tření. Společně tak zabezpečují spolehlivost zbraně i v tom nejagresivnějším prostředí na zemi. Pistole Heckler&Koch USP Tactical  se skládá z 54 součástí a vzhledem k tomu, jaké vykazuje při svých testech parametry ji lze zařadit mezi nejlepší pistole současné doby na světě. T2010ato pistole Heckler&Koch USP Tactical je naprosto nová, v originálním obalu s návodem, náhradním zásobníkem a nástřelným listem.

 

 

Prodáno
Naše nabídka je široká. Využijte vyhledávání na našich stránkách.

Číslo zboží: 360


Skladem: 0 kusů

Základní informace

 • Výrobce Heckler&Koch Jagd- und Sportwaffen GmbH Oberndorf SRN
 • Model, vzor USP Tactical
 • Ráže 45 ACP
 • Hmotnost 925 g
 • Délka 220 mm
 • Délka hlavně 125 mm
 • Zásobník vyjímatelný, schránkový, dvouřadý na 12 nábojů
 • Rok výroby 2010
 • Stav nový
 • Povrch nový
 • Vývrt nový
 • Zkušební značka C.I.P. ano, německá

Nákup

Tímto objednáváte toto zboží. Objednávky jsou evidovány v příchozím pořadí.

Při převzetí zboží si nezapomeňte přinést příslušné doklady a rozhodnutí. Viz. obchodní podmínky.

Uvádějte prosím také číslo zboží, o které se jedná.

Na další stránce proveďte kontrolu zadaných údajů a odešlete formulář. Pokud tak neučiníte, formulář k nám nedorazí.