Pistole SIG Sauer JP 226 9 mm Luger

Pistole SIG Sauer JP 226 9 mm Luger

Další obrázky

Popis

   Firma Sig Sauer vznikla spojením firem Schweizerische Industrie Geselschaft a J. P. Sauer und Sohn Gmbh. Pistole Sig Sauer P 226 se vyrábí ve městě Eckenforde v Německu.

Pistole Sig Sauer P 226 byla vyvinuta jako služební pistole a slouží v mnoha ozbrojených složkách a speciálních jednotkách po celém světě. Pistole Sig Sauer P 226 je též hojně kopírovanou zbraní. Kvality zpracování, její obsluha, design a přesnost ji řadí k nejlepším pistolím na světě.

   Pistole Sig Sauer pracuje na principu uzamčeného závěru s krátkým zpětným pohybem hlavně. Ta je uzamčena ve výhozném okénku závěru. Dvouřadý zásobník je umístěn v rukojeti pistole. Pistole Sig Sauer P 226 pracuje v jedno i dvojčinném spoušťovém režimu. Pistole Sig Sauer P 226 je opatřena vypouštěcí pákou závěru a vypouštěcí pákou kohoutu na levé straně.

 Tato pistole Sig Sauer P 226 byla vyrobena v omezené sérii u příležitosti jubilea 125 let trvání firmy SIG v roce 1985, odtud tedy označení Sig Sauer JP 226.  Tato pistole Sig Sauer JP 226 má pozlacené ovládací páky a ve zlatě vyvedené nápisy. Je opatřena vyřezávanými dřevěnými střenkami. Pistole Sig Sauer JP 226 je v luxusní dřevěné kazetě se skleněným a dřevěným víkem. Pistole i kazeta jsou úplně nové bez sebemenších známek užívání.

Prodáno
Naše nabídka je široká. Využijte vyhledávání na našich stránkách.

Číslo zboží: 144


Skladem: 0 kusů

Nákup

Tímto objednáváte toto zboží. Objednávky jsou evidovány v příchozím pořadí.

Při převzetí zboží si nezapomeňte přinést příslušné doklady a rozhodnutí. Viz. obchodní podmínky.

Uvádějte prosím také číslo zboží, o které se jedná.

Na další stránce proveďte kontrolu zadaných údajů a odešlete formulář. Pokud tak neučiníte, formulář k nám nedorazí.