Derringer Davis D-32 7,65 mm Br

Derringer Davis D-32 7,65 mm Br

Další obrázky

Popis

Davis Industries byla založena v roce 1982 Jimem Davisem a jeho ženou Gail, dcerou proslulého George Jenningse. Pistole Davis Industries P 380 byla, co do použité ráže, tím nejsilnějším v produkci firmy.

George Jennings neponechal nic náhodě a po zavedení restrikčních zbrojních zákonů ve Spojených státech v roce 1968, využil všechen svůj potenciál a strojní vybavení coby výrobce přesných dílů pro letecké továrny v jižní Californii. Nová zákonná úprava totiž zakazovala dovoz malých a levných zbraní, především méně výkonných ráží. A přesně tam svým modelem MP – 25 zamířila Jenningsem v roce 1970 založená společnost Raven Arms. Za 20 let své existence vyprodukovala kolem 2 miliónů těchto “Saturday night specials“ (“specialita na sobotní noc“-americké pejorativní označení velmi levné, ne příliš kvalitní materiálem i zpracováním, avšak velmi malé a kompaktní zbraně). Továrna v roce 1991 vyhořela a Jennings všechna práva prodal své ex-manželce a svým zeťům a ti pokračovali jako Phoenix Arms. Paralelně už ale běží Davis Industries a vzniká Lorcin Engineering, založená Jenningsovým spolužákem Jimem Waldorfem. Později se připojují Bryco Arms a Jennings Firearms a vzniká tak pověstný “Ring of Fire“ – skupina výrobců “Saturday night specials“ operujících okolo Los Angeles napojená na Geoge Jenningse.

Že jsou zbraně velmi levné a malé, tedy dostupné a ideální pro skryté nošení pochopitelně neuniklo podsvětí. Není tedy divu, že pistole Davis Industries P 380 je na 10. místě v žebříčku popularity zbraní, s nimiž je ve Spojených státech páchána trestná činnost a dokonce na třetím místě v hledáčku Centra sledování zbraní Úřadu pro alkohol, tabák, střelné zbraně a výbušniny.

 Jednou z kapesních malých zbraní je i tento Derringer D-32 v ráži 7,65 mm Browning. Tento revolver byl uveden ve výrobní sérii D v roce 1995 na trh. Vyráběl se také v rážích 22 LR, 22 WMR, 25 ACP a 32 H&R Magnum. Revolver D-32 je v celonerezovém provedení s chromovaným povrchem. Hlavně v délce 2 ¼ palce jsou opatřeny ventilovanou lištou. Derringer Davis D-32 je vybaven pojistkou spouště, která zaručuje bezpečné nošení. Derringer Davis D-32 je v novém stavu, obě hlavně jsou zrcadlově lesklé a celkově derringer nenese známky používání. Tento derringer Davis D-32 je ideální na sebeobranu z důvodu poměru cena/výkon.

Prodáno
Naše nabídka je široká. Využijte vyhledávání na našich stránkách.

Číslo zboží: 1176


Skladem: 0 kusů

Základní informace

 • Výrobce Davis Industries Chino, C.A. USA
 • Model, vzor D-32
 • Ráže 7,65 mm Browning
 • Hmotnost 254 g
 • Délka 105 mm
 • Délka hlavně 2 a 1/4"
 • Rok výroby 1995-2001
 • Stav 1
 • Povrch 100%
 • Vývrt oba zrcadlové
 • Zkušební značka C.I.P. ano, Německo-Kolín

Nákup

Tímto objednáváte toto zboží. Objednávky jsou evidovány v příchozím pořadí.

Při převzetí zboží si nezapomeňte přinést příslušné doklady a rozhodnutí. Viz. obchodní podmínky.

Uvádějte prosím také číslo zboží, o které se jedná.

Na další stránce proveďte kontrolu zadaných údajů a odešlete formulář. Pokud tak neučiníte, formulář k nám nedorazí.