Pistole Sig Sauer P 220 9mm Luger

Pistole Sig Sauer P 220 9mm Luger

Další obrázky

Popis

Pistole Sig Sauer P 220 byla zavedena do ozbrojených sil Švýcarska v roce 1975, kdy nahradila model P 210. Pistoli Sig Sauer P 220 poté zavedlo do ozbrojených složek Dánsko a Japonsko.

Později byla tato pistole nahrazena novějším modelem Sig Sauer P 226.

Pistole Sig Sauer se vyráběla v provedeních s duralovým tělem s vrstvou tvrdého eloxu a s tělem ocelovým. Výrobní varianty se drobně lišily podle civilního nebo služebního provedení. Nejmodernější varianty pistolí Sig Sauer P 220 mají tělo z lehké slitiny s povrchovou úpravou Nitro finish. Pistole Sig Sauer  P220 jsou vybaveny bezpečnostním systémem Four point safety system zaručujícím nejvyšší bezpečné nošení a manipulaci se zbraní. Pistole Sig Sauer P 220 pracuje s výjimkou některých modelů ve dvojčinném spoušťovém režimu a na principu uzamčeného závěru s krátkým zpětným pohybem hlavně. Jednořadý zásobník na 8 nábojů je umístěn v rukojeti, kterou kryjí plastové střenky.

Tato pistole Sig Sauer P 220 je služební model s nepatrnými známkami nošení ve formě otření hran přední části pouzdra závěru. Hlaveň je zrcadlově lesklá. 

18 900 Kč s DPH

15 620 Kč bez DPH

Číslo zboží: 105

Skladem: 1 kus

Nákup

Tímto objednáváte toto zboží. Objednávky jsou evidovány v příchozím pořadí.

Při převzetí zboží si nezapomeňte přinést příslušné doklady a rozhodnutí. Viz. obchodní podmínky.

Uvádějte prosím také číslo zboží, o které se jedná.

Na další stránce proveďte kontrolu zadaných údajů a odešlete formulář. Pokud tak neučiníte, formulář k nám nedorazí.