Malorážka jednoranová Anschütz 54 Match 22 LR

Malorážka jednoranová Anschütz 54 Match 22 LR

Další obrázky

Popis

Firma Anschütz byla založena roku 1856 Juliem Gottfriedem Anschützem. Firma J. G. Anschütz GmbH & Co. KG sídlí v německém Ulmu. Firma prošla zajímavou historií a po roce 1945 se znovuzrodila. 

Začala postupně dostávat svého dřívějšího jména a věhlasu nejen díky zpracování zbraní, ale také díky jejich vysoké přesnosti. Od svého založení je značka Anschütz synonymem inovace a dokonalosti. Firma  Anschütz je neodmyslitelně spojena s biatlonem, kde uplatnila své průkopnické úsilí a vytvořila si tak celosvětový úspěch. Firma se zabývá převážně výrobou pušek, velkorážných terčovnic, brokovnic, malorážek, pistolí, ale také střeleckého vybavení.

 Malorážky řady 1400 a 1300 vyráběla firma Anschütz v šedesátých a sedmdesátých letech 20. století. V té době si o malorážce Anschütz mohl u nás doma každý kdo toužil po malorážkové střelbě jen nechat zdát. Vynikají svojí jednoduchostí, snadnou ovladatelností, lehkostí a přesností. Byly určeny pro lov, volný čas a branné sportovní disciplíny. Na začátku sedmdesátých let přišla firma Anschütz na trh s modelovou řadou 1407, která je spíše známá po označením model 54 Match. Tyto jednoranové malorážky se staly velmi oblíbenými mezi profesionálními střelci.

Tato jednoranová sportovní malorážka Anschütz 54 Match je v  ráži 22 LR. Jedná se o profesionální sportovní závodní malorážku. Tato je v klasickém provedení s lícnicí na pažbě a strojní rytinovou řezbou v místech úchopu. Tato malorážka je osazena speciální pažbou s výškově stavitelnou lícnicí, vypodkládací botkou a úchopem známým jako "thumbhole". Sportovní malorážka Anschütz 54 Match je osazena těžkou sportovní hlavní o délce 65 cm. Hlaveň není osazena mířidly, je zde akorát příprava na montáž, a to jak na hledí, tak i na mušku. Závěr, který má velmi hladký chod je opatřen dvouramenným vytahovačem a také výstražníkem. Na konci závěru se nahází pojistka, která se aktivuje sklopením doleva dolů. Spoušťový mechanismus nabízí individuální možnost nastavení tuhosti spouště. Tato sportovní malorážka Anschütz 54 Match je v zánovním stavu, pažba také. Vývrt je zrcadlový, černění je zachováno na 99% povrchu. Text a kontrola Jaroslav Dubský ml.

Prodáno
Naše nabídka je široká. Využijte vyhledávání na našich stránkách.

Číslo zboží: 2670


Skladem: 0 kusů

Základní informace

  • Hmotnost 3950 g
  • Délka 115 cm
  • Délka hlavně 65 cm
  • Zásobník jednoranová
  • Rok výroby 1971
  • Stav 1
  • Povrch 99%
  • Vývrt zrcadlový
  • Zkušební značka C.I.P. ANO

Nákup

Tímto objednáváte toto zboží. Objednávky jsou evidovány v příchozím pořadí.

Při převzetí zboží si nezapomeňte přinést příslušné doklady a rozhodnutí. Viz. obchodní podmínky.

Uvádějte prosím také číslo zboží, o které se jedná.

Na další stránce proveďte kontrolu zadaných údajů a odešlete formulář. Pokud tak neučiníte, formulář k nám nedorazí.