Obojetnice Mars 22 LR/9 mm Flobert

Obojetnice Mars 22 LR/9 mm Flobert

Další obrázky

Popis

Firma Rhöner Sportwaffenfabrik Gmbh byla založena v roce 1959 Walterem Maierem. V počátcích výroby vyráběla firma světlicové a poplašné zbraně a střelivo do těchto zbraní. 

Od roku 1966 byla výroba zaměřena i na lovecké a sportovní zbraně. Dále byla výroba rozšířena i na kapesní pistole malých ráží a vzduchovky. Firmu proslavili zejména malorážkové závodní pistole, kterou byla i legendární SM 76. Byl to modernizovaný model SM 68 a v roce 1982 jej modifikoval Klaus Peter König a otestoval v časopise Internationaler Waffen Spiegel. Chválou se nešetřilo ani v rešerži Hanse Aichera v časopise DWJ v červenci roku 1983. Bylo oceňováno zejména její lehké držení, vysoká kvalita zpracování, přesnost a vynikající cena okolo 500 DM. Kapesní pistole se s úspěchem vyvážely do celého světa a zejména v USA byly velmi oblíbené pro svoji nízkou cenu. Jako nové modely se od roku 1968 objevovaly i v aktualizačním buletinu americké agentury ATF (kanceláře pro alkohol, tabákové výrobky a zbraně). Nové modely sportovních pistolí pro střelbu na siluety byly úspěšně představeny na veletrhu IWA v roce 1992. Vyráběny byly i zbraně v rážích 357 Magnum v ekonomických nebo luxusních verzích. Firma utrpěla ztrátu při zákazu zásilkového obchodu se zbraněmi v SRN, neboť své zbraně pod označením Mars dodávala řetězci Quele. Svoji činnost ukončila firma v roce 1999 a část strojního zařízení společně s názvem SM zakoupila firma Chemnitzer Sportwaffen und Munitionsfabrik Gmbh.

Obojetnice od firmy Rhöner, německé výroby je v ráži v ráži 9mm Flobert/22 LR. Levá hlaveň je pro ráži 9mm Flobert, pravá pro ráži 22 LR. Pouzdro hlavňového svazku je vyrobeno z eloxované lehké slitiny. Přepínač spouští, který je umístěn na kohoutu tedy umožňuje výběr první rány. Zlamovací pojistka obojetnice Mars je umístěna v levé části pažby. Stlačením této pojistky se hlavňový svazek sklopí a umožní tak pohyb společného vytahovače pro obě hlavně. Na pouzdru závěru obojetnice Mars se nachází rybina pro osazení puškohledu. Pažba obojetnice Mars je v novém stavu. Obojetnice Mars je dostupnou variantou kombinace těchto dvou ráží pro každého střelce a vyniká velmi nízkou hmotností, jednoduchostí a bezpečností. Nyní Vám jej společnost Panzer s.r.o. nabízí za velmi příznivou cenu.

Prodáno
Naše nabídka je široká. Využijte vyhledávání na našich stránkách.

Číslo zboží: 329


Skladem: 0 kusů

Základní informace

  • Výrobce Rhöner Sportwaffenfabrik Gmbh
  • Ráže 22 LR/9mm Flobert
  • Hmotnost 2516 g
  • Délka 99 cm
  • Délka hlavně 60 cm
  • Rok výroby 1970
  • Stav 2
  • Povrch 80 %
  • Vývrt zrcadlový
  • Zkušební značka C.I.P. ano, Německo-Berlin

Nákup

Tímto objednáváte toto zboží. Objednávky jsou evidovány v příchozím pořadí.

Při převzetí zboží si nezapomeňte přinést příslušné doklady a rozhodnutí. Viz. obchodní podmínky.

Uvádějte prosím také číslo zboží, o které se jedná.

Na další stránce proveďte kontrolu zadaných údajů a odešlete formulář. Pokud tak neučiníte, formulář k nám nedorazí.