Broková jednuška Amadeo Rossi model S121230BS 12/76

Broková jednuška Amadeo Rossi model S121230BS 12/76

Další obrázky

Popis

Rossiho revoluce v designu zbraní a ve výrobě zbraní začala společně se založením firmy v roce 1889 Amadeem Rossim ve městě Sao Leopoldo v Brazílii.

Přes 115 let tato tradice rostla společně se jménem firmy. Jméno Rossi reprezentuje velký mezník v historii zbraňového průmyslu a tradice kvalitního zpracování. Rossi celou dobu střelné zbraně vedl cestou designu a inženýrství. Dobře si uvědomoval, že je nutné vyrábět cenově dostupné zboží, aniž by byla obětována kvalita a přesnost.

V roce 1997 se stala společnost BrazTech International L.C. exkluzivním dovozcem firmy Rossi do Severní Ameriky. Dřívějším distributorem firmy Rossi v USA  byla společnost Interarms of Alexandria se sídlem ve Virginii.

Později firma Forjas Taurus, S.A. zakoupila práva a vybavení na výrobu Rossiho revolverů. Pod kontraktem s firmou Rossi firma Taurus vyrábí tři modely v ráži .38 Special a čtyři modely v ráži .357 Magnum. Revolvery distribuované firmou BrazTech nesoucí označení Rossi jsou vyráběny v nové továrně patřící společnosti Taurus v Sao Leopoldu v Brazílii. V dnešní době jsou pod značkou Rossi vyráběny revolvery stále. Jak říká heslo firmy Rossi: U nás v Rossi jde o mnohem víc než o výrobu zbraní, je to rodinná historie a tradice.

Tato broková jednuška Amadeo Rossi model S121230BS je v ráži 12/76. Na první pohled zaujme svým atypickým vzhledem. Hlaveň, která má drážky a pole je v přední části továrně upravena osmi otvory na levé a osmi otvory na pravé straně. Tyto otvory usměrňují a redukují zpětný ráz vznikající při výstřelu.  Tato technologie je u brokovnic velmi ojedinělá a zřídka k vidění. Díky těmto úpravám dosahuje tato broková jednuška Amadeo Rossi model S121230BS vysoké přesnosti.  Mířidla této brokové jednušky Amadeo Rossi model S121230BS jsou světlovodná, hledí je výškově i stranově stavitelné. Tato broková jednuška Amadeo Rossi model S121230BS je opatřena rybinou pro osazení puškohledu. Zbraň je zlamovací a je opatřena vyhazovačem. Pojistka spouště a zlamovací páka vychází z designu Harrington & Richardson a také na stejné bázi pracuje. Lze tedy mít náboj v nábojové komoře a natahovat kohout palcem. Pažba této brokové jednušky Amadeo Rossi model S121230BS je vyrobena z předního brazilského tropického tvrdého dřeva. Zbraň je v novém stavu. Nenese známky používání ani skladování. Tato zbraň je velkou lahůdkou pro každého lovce.

Prodáno
Naše nabídka je široká. Využijte vyhledávání na našich stránkách.

Číslo zboží: 811


Skladem: 0 kusů

Základní informace

 • Výrobce Amadeo Rossi S.A., Sao Leopoldo, Brazílie
 • Model, vzor S121230BS
 • Ráže 12/76
 • Hmotnost 3200 g
 • Délka 98 cm
 • Délka hlavně 58 cm
 • Stav 1 - nová
 • Povrch 100% nová
 • Vývrt zrcadlový, drážkovaný
 • Zkušební značka C.I.P. ano, Německo-Mellrichstadt
 • Zahrdlení cylindrický

Nákup

Tímto objednáváte toto zboží. Objednávky jsou evidovány v příchozím pořadí.

Při převzetí zboží si nezapomeňte přinést příslušné doklady a rozhodnutí. Viz. obchodní podmínky.

Uvádějte prosím také číslo zboží, o které se jedná.

Na další stránce proveďte kontrolu zadaných údajů a odešlete formulář. Pokud tak neučiníte, formulář k nám nedorazí.