Broková kozlice Fabarm 12/70

Broková kozlice Fabarm 12/70

Další obrázky

Popis

Italské město Brescia bylo vždy kolébkou vynikajících puškařů a světoznámých značek. Zakladatelem značky Fabarm – Fabrika Bresciana Armi byla dynastie Galesi v roce 1900.

. Když se v roce 1976 rozhodl majitel Luciano Galesi pro odchod do důchodu, přesunul nový marketingový ředitel výrobu z Brescie do nových výrobních prostor v Travagliatu. Fabrika Bresciana Armi se rychle přeorientovala na zahraniční trhy, kde si zejména v USA, Skandinávii a Evropě vybudovala silné postavení na trhu, které přetrvává dodnes. Díky zavedení CNC obráběcích center, speciálních pájecích a kalících tecnologií, vývojovému středisku a zavedení mnoha patentů je zbrojovka Fabarm špičkovým výrobcem zbraní. Svědčí o tom i technologické postupy při výrobě brokovnic. Hlavně jsou vyráběny vrtáním z celých chrom molybdenových ocelových tyčí a komponenty dále pájeny stříbrem. V materiálu tak nedochází ke změnám ve struktuře oceli jako při kování za studena. Fabarm  zavedl certifikát pevnosti hlavní o tlaku 1630 Barů, kde u zkušebních značek CIP je požadován tlak pouze 1320 Barů. Bezpečnost zákazníků je tak na prvním místě zbrojovky Fabarm.

V padesátých a šedesátých letech byly nedílnou součástí výrobního programu brokové kozlice v loveckých i sportovních provedeních. Tato broková kozlice Fabarm byla vyrobena v roce 1957. Zámkový uzamykací systém, kterým disponuje, se používá při výrobě těchto kozlic dodnes. Baskule je v nerezovém provedení se saténovým povrchem zdobeným ornamenty. Spoušťové ústrojí brokové kozlice Fabarm má dva kohouty, pojistka je na vrchu baskule. Vytahovač je klasický pro firmu Fabarm, tedy společný. Hlavně s ventilovanou lištou mají chromovaný vývrt. Zahrdlení spodní hlavně je poloviční, horní plné. Tato brokovnice Fabarm je klasického loveckého provedení. Je v použitém stavu, který více odpovídá skladování nežli používání. Je naprosto funkční a vzhledem ke své spolehlivosti ji lze plně doporučit k loveckému použití. Její cena je velmi příznivá.

Prodáno
Naše nabídka je široká. Využijte vyhledávání na našich stránkách.

Číslo zboží: 177


Skladem: 0 kusů

Základní informace

  • Výrobce Fabrika Bresciana di Armi Itálie
  • Ráže 12/70
  • Hmotnost 3120 g
  • Délka 12 cm
  • Délka hlavně 70 cm
  • Rok výroby 1957
  • Stav 2
  • Povrch 80 %
  • Vývrt lesklý
  • Zkušební značka C.I.P. ano, italská

Nákup

Tímto objednáváte toto zboží. Objednávky jsou evidovány v příchozím pořadí.

Při převzetí zboží si nezapomeňte přinést příslušné doklady a rozhodnutí. Viz. obchodní podmínky.

Uvádějte prosím také číslo zboží, o které se jedná.

Na další stránce proveďte kontrolu zadaných údajů a odešlete formulář. Pokud tak neučiníte, formulář k nám nedorazí.